Chceme vás informovať, že krátkodobo nebudeme dostupní telefonicky. Stále nás však môžete kontaktovať cez WhatsApp, Instagram a e-mail. Všetky objednávky budeme odosielať na druhý pracovný deň po ich vytvorení. Ďakujeme za pochopenie! :)

BEBEKEVI hryzadlo masážna rukavica - Ružová

Hryzadielko masážna rukavica od tureckej značky BEBEKEVI je praktickým riešením pre rodičov, ktorí chcú pomôcť svojmu bábätku prekonať nepohodlie počas rastu zubov. Táto špeciálne navrhnutá rukavica je vyrobená z potravinárskeho silikónu a textilu, čo zabezpečuje nielen bezpečnosť, ale aj jemnú masáž pre citlivé ďasná.

štandardná cena: 9,20 € –14 % 7,90 €
Dostupnosť: Skladom
Kód: 123
BEBEKEVI hryzadlo masážna rukavica - Ružová
BEBEKEVI hryzadlo masážna rukavica - Ružová
9,20 € –14 %
Sme k dispozícii
Sme k dispozícii denne 8.00 - 18.00
cez e-mail, WhatsApp alebo Instagram
Doprava zdarma
Doprava zdarma
ku každej objednávke nad 59,90 €
Bezpečný materiál
Bezpečný materiál
neobsahuje chemikálie, ťažké kovy, BPA, PVC či ftaláty
Odoslanie do 24 hodín
Odoslanie do 24 hodín
odoslanie objednávok v priebehu 24 hodín počas pracovných dní.

Podrobný popis

Vhodné pre vek: od 3 mesiacov

Materiál: potravinársky silikón a textil

Popis: objavte naše hryzadlo masážnu rukavicu Bebekevi, ideálne pre deti od 3 mesiacov. Táto inovatívna rukavica kombinuje potravinársky silikón a textil, čo poskytuje jemnú masáž a úľavu od bolesti. S jeho praktickým dizajnom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie na ruku, je hryzadlo ľahko dostupné pre bábätko v každej chvíli.

Údržba: aby ste zachovali čistotu a bezpečnosť, odporúčame umyť hryzadlo po každom použití teplou vodou. Pri silnom zašpinení možete ho umiť mydlovou vodou a nechajte vyschnúť. Je dôležité používať neagresivné čistiace prostriedky, aby sa zabezpečila bezpečnosť pre vaše bábätko.


Objednajte si teraz naše silikónové hryzadlo a pomôžte svojmu bábätku prežiť toto dôležité obdobie rastu zubov s pohodlím!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: