Chceme vás informovať, že krátkodobo nebudeme dostupní telefonicky. Stále nás však môžete kontaktovať cez WhatsApp, Instagram a e-mail. Všetky objednávky budeme odosielať na druhý pracovný deň po ich vytvorení. Ďakujeme za pochopenie! :)

BEBEKEVI drevené hryzadlo - Old Rose

Drevené hryzadielko Bebekevi sa stane skvelým pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov dieťatka. Povrch dreva je ideálne hladký, a tak prinesie úľavu a zmierni bolesť ďasien vášho bábätka.

štandardná cena: 8,50 € –18 % 6,90 €
Dostupnosť: Skladom
Kód: 168
BEBEKEVI drevené hryzadlo - Old Rose
BEBEKEVI drevené hryzadlo - Old Rose
8,50 € –18 %
Sme k dispozícii
Sme k dispozícii denne 8.00 - 18.00
cez e-mail, WhatsApp alebo Instagram
Doprava zdarma
Doprava zdarma
ku každej objednávke nad 59,90 €
Bezpečný materiál
Bezpečný materiál
neobsahuje chemikálie, ťažké kovy, BPA, PVC či ftaláty
Odoslanie do 24 hodín
Odoslanie do 24 hodín
odoslanie objednávok v priebehu 24 hodín počas pracovných dní.

Podrobný popis

Vhodné pre vek: od 3 mesiacov

Materiál: 100 % 2-vrstvová mušelínová bavlna, bukové drevo. 

Popis: Devené hryzadlá sú ideálnym riešením pre prvé zúbky vašich detí. Hryzadielko je vyrobené z chemicky neošetreného dreva, jeho povrch je leštený, aby bolo úplné hladké. Prírodný 2-vrstvový mušelín je príjemne mäkký s ľahko uchopiteľnou štruktúrou. 

Naše drevené hryzadlá sú vyrobené z prírodného dreva, ktoré je šetrné k ďasnám a zároveň poskytuje pevnú a bezpečnú textúru na hryzenie. Drevo nie je lakované ani farbené, teda neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Ponúkame bezpečné a štýlové možnosti pre vaše bábätko.

Údržba: na udržanie čistoty a bezpečnosti odporúčame povrch drevených hryzadiel pravidelne čistiť mierne vlhkou handrou alebo opláchnite teplou vodou. Pri silnom zašpinení možete ho umiť mydlovou vodou a nechajte vyschnúť. Je dôležité používať neagresivné čistiace prostriedky, aby sa zabezpečila bezpečnosť pre vaše bábätko. Nenechávajte drevené hryzadlo namočené vo vode a neumývajte ho v umývačke riadu. 

 Objednajte si teraz naše silikónové hryzadlo a pomôžte svojmu bábätku prežiť toto dôležité obdobie rastu zubov s pohodlím!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: