Chceme vás informovať, že krátkodobo nebudeme dostupní telefonicky. Stále nás však môžete kontaktovať cez WhatsApp, Instagram a e-mail. Všetky objednávky budeme odosielať na druhý pracovný deň po ich vytvorení. Ďakujeme za pochopenie! :)

BEBEKEVI klip na cumlík - White

Látkový klip na cumlík od tureckej značky BEBEKEVI je riešením, s ktorým už nikdy nebudete musieť znášať neustále vypadávanie cumlíka ani sa obávať, či je klip pre vaše bábätko bezpečný, pohodlný a či nebude spôsobovať nepríjemnosti počas spánku.

štandardná cena: 6,50 € –9 % 5,90 €
Dostupnosť: Skladom
Kód: 186
BEBEKEVI klip na cumlík - White
BEBEKEVI klip na cumlík - White
6,50 € –9 %
Sme k dispozícii
Sme k dispozícii denne 8.00 - 18.00
cez e-mail, WhatsApp alebo Instagram
Doprava zdarma
Doprava zdarma
ku každej objednávke nad 59,90 €
Bezpečný materiál
Bezpečný materiál
neobsahuje chemikálie, ťažké kovy, BPA, PVC či ftaláty
Odoslanie do 24 hodín
Odoslanie do 24 hodín
odoslanie objednávok v priebehu 24 hodín počas pracovných dní.

Podrobný popis

Vek: 0m+

Materiál: 100 % 2-vrstvová mušelínová bavlna. 

Tento klip je navrhnutý tak, aby nebránil bábätku v jeho prirodzených pohyboch a neprekážal mu ani pri spánku. Jeho dizajn umožňuje dieťatku slobodne sa pohybovať a hrať, zatiaľ čo cumlík ostáva na svojom mieste.

  Prečo si vybrať látkový klip na cumlík BEBEKEVI?

  • Pohodlnosť - s mäkkým látkovým materiálom je tento klip mimoriadne pohodlný. Vaše bábätko si ho obľúbi nielen počas hrania, ale aj počas spánku.

  • Bezpečnosť zaručená - náš látkový klip na cumlík je navrhnutý tak, aby nebránil v normálnom vývoji vášho bábätka a neprekážal mu ani pri spánku. 

  • Neobmedzená sloboda - s naším klipom na cumlík vaše bábätko môže sa voľne hýbať, hrať, objavovať svet okolo seba, pričom si môže užívať svoj obľúbený cumlík.

  • Praktický - látkový klip na cumlík BEBEKEVI môže sa prať spolu s ostatným detským oblečením, preto udržiavanie ho v čistote je rýchle a jednoduché.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: